Quantcast
Channel: Pigūs skrydžiai, bilietai » viešbučiai Paryžiuje
Viewing all articles
Browse latest Browse all 3

Paryžiaus hostelis ant Senos kranto

0
0

Tai dideli jaunimo svečių namai St. Christophers Paris Hostel4, stovintys ant Senos kranto. Nors iš pirmo žvilgsnio tai puiki proga po skrydžio į Paryžių pasinerti į romantiškus pasivaikščiojimus bulvarais, atminkite, kad rajonas, kuriame įsikūręs šis hostelis, nėra pats saugiausias.

St. Christophers Paris Hostel4
Adresas: 159, rue de Crimée, 75019 Paris
Telefonas 0140343440
Hostelis netoli metro stoties Crimée. Iš čia iki jo galima nueiti pėsčiomis.
Tinklalapis: www.st-christophers.co.uk/paris-hostels/home

Nebijantys tokių nervus audrinančių faktų gali skaityti toliau, nes šie jaunimo nakvynės namai paperka savo atmosfera. Čia lankosi daugybė keliautojų iš įvairių pasaulio valstybių.

Kambariuose didelės lovos, kiekviena nuo kitų gyventojų atskirta štoromis. Taip sukuriamas asmeninės erdvės įspūdis, kurio hosteliuose paprastai trūksta. Nors kambaryje yra kriauklė, tačiau tualetas ir dušas vienas visam aukštui. Blogai ir tai, kad sanitariniai mazgai vienoje patalpoje ir būna karšta bei drėgna. Rasoja veidrodžiai.

Kartais gali „užknisti“ ir saugumo sistema. Šiame jaunimo viešbutyje plastikinę kortelę – raktą reikia naudoti net lipant į liftą. Vakare galima patekti tik į savo aukštą ir aplankyti draugus, kurie gyvena kituose aukštuose bus sudėtinga.

Pirmame pigaus Paryžiaus viešbučio aukšte „Belushi’s Cafe“, kuriame pastatyti plačiaekraniai televizoriai. Rytais ten patiekiami pusryčiai, kurie įskaičiuoti į pragyvenimo kainą. Dieną galima užkąsti, išerti kavos. Hostelio klientams maistui taikomos nuolaidos.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 3